У ТНМК вийшов новий міні-альбом

Платівка з нехитрою назвою «7» містить сім композицій.

Сьогодні, 23 листопада, відбувся офіційний реліз нової платівки «Танків», що отримала назву «7».

Цікаво, що більшість пісень з міньйону уже знайомі прихильникам гурту, оскільки виконувались на концертах («Хоббіт», «Гострі Ножі») чи були презентовані у якості синглів («Янголи», «Різдво Рок-н-Рол»), або ж стали саундтрекаму до фільмів («Друга Новина»).

З-поміж інших родзинок платівки – два дуетні треки: вже згадана пісня «Гострі Ножі» із Братами Гадюкіними на фіті та «Робот» із гостьовим вокалом Аліни Паш (Alina Pash).Також не можна не відзначити оригінальну презентацію платівки, в рамках якої колектив попісенно онлайн презентує міні-альбом на семи різних радіостанціях.

«Вже 23.11 – новий міні-альбом ТНМК – “7”! Разом з його виходом стартує #тнмк_radio_day – радiо-челлендж. Всього за сім годин нам потрібно потрапити на сім різних радіостанцій, де ми в режимі онлайн презентуємо кожну окрему пісню з альбому. Чи вдасться нам встигнути всюди? Подивимось! За перебігом подій протягом дня можна буде слідкувати у прямому ефірі з офіційних сторінок ТНМК в Фейсбуці та Інстаграм. Долучайтесь! Буде цікаво», – повідомили напередодні виходу платівки музиканти.

Сам EP «7» можна вже зараз купити та послухати на численних онлайн-майданчиках: Google Play, iTunes, Amazon, Deezer, Tidal, Spotify та ін.

Нагадаємо, восьмого листопада колектив випустив сингл «Янголи» та супроводив його відеокліпом.