У рекламі Нової Пошти «Відправляй любов» звучатиме три варіанти нової пісні Brunettes Shoot Blondes

Комерційний реліз синглу відбудеться незабаром.
Brunettes Shoot Blondes нова пісня Nothing At All new song реклама Нова Пошта Відправляй любов Андрій Ковальов
Фото: надане прес-службою гурту / © Кирило Свєташов

Вітчизняний оператор експрес-доставки та перевезення вантажів вдруге використав музику інді-колективу у своїх промо-роликах. Цього разу у серії із трьох відео звучить абсолютно нова композиція Brunettes Shoot Blondes «Nothing At All». Цікаво, що кожен із роликів окрім сюжету відрізняється ще й варіантом пісні.

Андрій Ковальов, фронтмен гурту: «В рекламі використана наша нова пісня «Nothing At All», яка найближчим часом вийде окремими синглом. Записували ми її на студії «ЛипкиЗвукозапис». Основна партія будується на укулеле – це наш перший трек на цьому інструменті і перший досвід для мене у студійній роботі із ним.

Пісня була написана ще до зйомок. Її вибір для реклами обумовлений тим, що вона найбільше підходила під настрій самих роликів. Окрім сюжету, промо-відео також відрізняються аранжуванням «Nothing At All». Наприклад, в одному із них ця композиція звучить із барабанами. Хоча для синглу, скоріш за все, ми оберемо варіант без них».

Усі версії реклами Нової Пошти із серії «Відправляй любов» із музикою Brunettes Shoot Blondes:

Зазначимо, що окрім співпраці із оператором експрес доставки композиція інді-рокерів «You Broke My Heart» свого часу  була в рекламі Watsons (мережа магазинів – прим. ред.).

Нагадаємо, що нещодавно побачив світ дебютний EP Brunettes Shoot Blondes «Bittersweet», куди увійшло чотири композиції, враховуючи «рекламну» «Tomorrow», а також «Knock Knock». Відеокліп на останню став справжнім хітом на YouTube.