У ONUKA вийшов концертний альбом «MOZAÏKA» за участі NAONI Orchestra

Це вже друга «жива» платівка музичного проєкту Нати Жижченко та Євгена Філатова, і друга за участі Національного академічного оркестру народних інструментів України.
ONUKA MOZAÏKA NAONI Orchestra купити слухати скачати ZENIT XASHI Ната Жижченко Євген Філатов Stereo Plaza
Фото: частина графічного оформлення платівки.

Учора, 25 грудня, електро-фолк-гурт ONUKA оприлюднив концертний альбом «MOZAÏKA (Live With NAONI Orchestra)». Основу платівки склали живі версії пісень другого студійника, а також концертні варіанти позаальбомних синглів «GOLOS», «ZENIT» та «XASHI».

«Музиканти NAONI Orchestra розкрили наш другий альбом саме у музичному плані, надавши йому нових відтінків. Завдяки народним інструментам новий сингл “ZENIT” ніби повністю розквітнув, а от “XASHI” – набув аванґардного звучання. Для мене цей запис свого роду музичний підсумок року, який був насичений гастролями. У ньому є дві складові, які для мене надважливі: сцена та наш слухач», – прокоментувала реліз фронтвумен ONUKA Ната Жижченко.

Усі пісні були записані під час концерту ONUKA у столичному клубі «Stereo Plaza» у 2018 році.

Платівка «MOZAÏKA (Live With NAONI Orchestra)» доступна на стрімінгових сервісах за цим посиланням.

Цікаво, що окрім аудіорелізу, до якого увійшло 12 композицій, цей концертний виступ ONUKA та NAONI Orchestra має і відеоверсію. Вона складається з 19 пісень і викладена для перегляду на офіційному Ютюб-каналі гурту Нати Жижченко.

Дивіться концерт ONUKA та NAONI Orchestra у київському клубі «Stereo Plaza»:

Нагадаємо, перший концертний альбом альбом ONUKA та NAONI Orchestra побачив світ 11 грудня 2017 року.