У новому кліпі Джамала нагадала про важливість віри

Зйомки виднограю відбувалися у різних мальовничих куточках Португалії.
Jamala I Believe In U official music video
Фото: стоп-кадр із кліпу

Сьогодні, 17 травня, Джамала презентувала кліп на композицію «I Believe In U».

Ця пісня, за словами співачки, є зверненням до усіх зневірених, до тих, кому потрібна підтримка та опора.

«Є вислів “у кожного свій хрест”, а у нашій історії – у кожного свій човен, в який ми, протягом усього життя збираємо думки, почуття, переживання, радощі й негаразди. Наш герой “проносить” його через усе життя. Він тоне, бореться зі стихією, але проходить всі випробування, тому що у нього є віра. Без віри жити неможливо!», – йдеться на офіційній сторінці Джамали у Facebook.

Зйомки виднограю, режисером якого виступив Ігор Стеколенко, відбувалися упродовж трьох днів у передмістях Лісабона і у регіоні Алентежу, а локаціями слугували, зокрема, мармурові кар’єри, величезні пляжі та дубові гаї.

Роль дорослого головного героя у кліпі виконав Бруно Лагранж (Bruno Lagrange), відомий за участю у популярному португальському серіалі «Королева квітів».

Відеокліп на пісню «I Believe In U»:

Також Джамала подякувала українській діаспорі у Португалії «за активну допомогу і підтримку на усіх етапах зйомок».

Зауважимо, що попередня офіційна відеоробота Джамали «Обещание» була представлена 22 листопада 2016 року. Цей кліп оснований на кадрах із художнього фільму «Моя бабуся Фані Каплан».

Раніше Джамала екранізувала пісню «1944», з якою представляла нашу країну на міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення 2016».

Один коментар “У новому кліпі Джамала нагадала про важливість віри

Comments are closed.