У Lika Bugaeva вийшов другий альбом «Zetetic»

Lika Bugaeva Zetetic
Фото: надане прес-службою гурту

Група учасниці «Голосу країни» Ліки Бугайової сьогодні презентувала другу номерну платівку. До її складу увійшло десять англомовних композицій, робота над якими тривала більше півроку.

«Zetetic – це альбом перфекціоністів. Півроку ми перебували у безперервному творчому процесі. У цій роботі немає випадковостей – від моделі барабанів до гітарних підсилювачів, від звукорежисера до студії. Ми пишаємося звучанням, яке зробили на свій смак, не піддавшись тенденціям. Це наш шлях. І в цій платівці ми стали кращими», – говорять музиканти про свій новий лонгплей.

Звукорежисером платівки став Сергій Добровольський.

«Він працював на студії з усіма – від вихолощених поп-зірок до топових рок-груп країни. Це дивовижно талановитий музикант, з гарним смаком. Я довірилася йому і не помилилася – на запису ми зуміли передати те дихання і той нерв, з якими група грає. І, звичайно, додали цьому більшого забарвлення та характеру», – ділиться деталями робочого процесу лідерка колективу.

Послухати платівку «Zetetic» можна на офіційному Саундклауді гурту:

Цифрову ж копію альбому можна придбати у магазині iTunes.

Концертна презентація лонгплею відбудеться за два тижні, 22 жовтня, у столичному клубі «Atlas». Квитки можна придбати за посиланням.

За матеріалами: Top Media Communication