У Києві відбудеться фестиваль «аутсайдерів»

The Nietzsche, Bojevilla, Vera Lingua, The Hiraeth та інші андеґраунд-команди будуть підвищувати інтерес українців до важкої музики.
Outsider Fest Київ 2018
Фото: фрагмент афіші заходу

У неділю, другого грудня, у столичному клубі Mezzanine перший відбудеться фестиваль Outsider Fest. Ініціаторами заходу стали учасники київського маткор-гурту Bojevilla.

За словами хлопців, вони вирішили зібрати друзів, аби показати, що «ми маємо альтернативу до тієї ситуації, яка склалася на нашій метал-сцені в даний момент».

«Роль аутсайдера – свідомий вибір йти тернистим шляхом, незважаючи на обставини. В умовах тотальної комерціалізації та спаду інтересу в публіки до важкої музики, стає все дедалі важче зберігати баланс між  творчістю та виживанням. Ми об’єднуємося для того, щоб вижити», – коментують організатори фестивалю.

Окрім Bojevilla на сцені Mezzanine будуть «виживати» The Nietzsche, Vovk, Zoanthropy, Vera Lingua, та The Hiraeth, які не так давно випустили дебютний кліп на пісню «Puppet».

«В цей вечір ми зберемося для того, щоб подивитися на тих, хто робить чесно і якісно, не дивлячись на кількість фолловерів або переглядів на YouTube. Такий собі академконцерт українських підвалів», – сповістили музиканти Bojevilla.

З більш детальною інформацією стосовно Outsider Fest можна ознайомитися на сторінці заходу у Фейсбуці. Квитки за 200 гривень доступні за посиланням.

Відеоанонс Outsider Fest:

Нагадаємо, що OY Sound System запрошують на «теплий» сольний концерт у Києві.