Тизер кліпу на трек Бумбоксу і O.Torvald «Вечір В Ріо»

Столичні колективи готуються презентувати спільну відеороботу.
бумбокс-o.torvald-вечір в ріо-тизер-кліп-2018
Фото: скриншот з відео

Київські гурти Бумбокс і O.Torvald анонсували кліп на спільний трек «Вечір В Ріо». Ця композиція увійшла до минулорічних релізів – міні-альбому «Голий Король» та збірки «Бісайди» – відповідно.

30 липня на сторінках гуртів у соціальних мережах було оприлюднено тизер виднограю, який побачить світ уже другого серпня.

«Ніч, ліс, гонитва. Ось ми все і розповіли. Друге серпня, 16:00», – йдеться у дописі на сторінці Бумбоксу у Фейсбуці.

Тизер кліпу «Вечір В Ріо»:

Раніше, напередодні виходу платівки «Бісайди», лідер O.Torvald Женя Галич розповів історію написання треку «Вечір В Ріо».

Женя Галич, митець: «Ця історія сталася в 2014 році, під час написання альбому [O.Torvald] “Ти Є” (реліз відбувся у 2014 році. – Прим. ред.). У нас була класна музика з правильними гітарними рифами, але не було тексту. До нас на репетицію прийшов Андрій Хливнюк та сказав: “Дайте я спробую прочитати” – і почав зачитувати текст “Ріо”. Спочатку він здався нам смішним, але коли ми почали співати, то вийшло непогано. Вирішили її не включати в той альбом, де вже була спільна пісня з Бумбокс, витримували паузу. Через три роки Андрій включив її в свій міні-альбом “Голий Король”, а ми – у “Бісайди”».

Нагадаємо, на початку липня Бумбокс і The Gitas презентували кліп на спільний сингл «Тримай Мене».