Трекiнг: Old Tree Fellows – «Legend»

Із піснями нової збірки колективу знайомить його фронтмен Томас Грін.
Old Tree Fellows Legend Томас Грін Олексій Лавренчук Євген Лавренчук

У березні житомирський дует Олексія Лавренчука (він же Томас Грін) та його брата Євгена представив нову добірку пісень «Legend». До її складу увійшло сім композицій, чотири з яких побачили світ як сингли. Інші три також мали стати окремими релізами із власною обкладинкою, проте Old Tree Fellows усе ж таки вирішили об’єднати їх у один реліз.

«2014 року ми випустили міні-альбом акустичного формату [“World Of Freedom”] і одразу ж задумались про запис пісень у “повноцінному звуковому форматі”. На той момент не було можливості реалізувати це, тому запис дещо затягнувся. Наприкінці 2015 року нам пощастило зустріти Андрія Боєва, який зацікавився нашою творчістю і допоміг записати “Legend”. Пісні, які увійшли до платівки, мали бути окремими синглами, але у процесі роботи над ними ми вирішили об’єднати їх в одну збірку. Яку і назвали на честь першого синглу», – розповіли MusicInUA учасники гурту.

Процес запису пісень проходив на житомирській репетиційній студії Макса Ситнікова. У ролі аранжувальника і саундпродюсера виступив Андрій Боєв. Він же робив мастеринг і зводив усі треки.

Цікаво, що Олексій та Євген не вважають «Legend» номерним альбомом свого гурту.

«Ця збірка є демо-версією альбому, і тому ми випустили її повністю у вільний доступ. Повна версія альбому буде записана трохи згодом і матиме деякі корективи», – пояснює Томас Грін.

Нижче його розповідь про кожну пісню окремо.

 

«Legend»


Пісня про збереження своєї життєвої позиції. Про спогади, які ми бережемо впродовж усього життя і які є метафоричними цеглинами, з яких складається весь наш життєвий шлях. Це дуже особиста річ – у ній міститься велика кількість прихованих смислів, що передають мій душевний стан у момент написання цієї пісні.

 

«Under Time»


Описує тему людського існування. Це філософська ідея буття людей у таких собі підводних човнах без ілюмінаторів і люків. У непроглядній темряві невідомості ми пливемо океаном життя.

 

«Woman»


Я ні про кого конкретно не співаю у «Woman». Це скоріше опис ідеалу, неповторності та свободи, які притаманні жінкам. Це єдиний рок-н-рольний трек у збірці. Він помітно виділяється своєю енергетикою, яку ми максимально постаралися передати на студії під час запису.

 

«My Body’s Weak»


Один з перших написаних треків, який ми виконували ще під час акустичних виступів. Згодом його було перероблено у більш драйвовому форматі. У пісні йдеться не стільки про буквальне прохання, скільки про метафоричний поклик до існування. На відміну від інших композицій цієї збірки, «My Body’s Weak» не має жодного глибокого підтексту. Це більше мелодійно-розважальна пісня.

 

«21»


Тут ідеться про те, що життя – своєрідна гра. Ідея пісні – нагадати слухачеві, що не обов’язково бути святим, аби почуватися вільним.

 

«Fate»


Одна із «найстаріших» пісень на цій збірці, що була написана приблизно на початку 2013 року. Тут також порушено тематику «життєвого шляху», тому ми і помістили її до цієї збірки. Загубленість. Незрозумілість. Пошук. «Fate» саме про це. Поштовхом до її написання стали кардинальні зміни у моєму житті. Тривалий час композиція доопрацьовувалася та змінювалася.

 

«Aims»


Завершує цю збірку «Aims», хоча сама пісня до кінця ще не завершена. Це рімейк існуючої версії з попереднього ЕР. У ній ідеться про пошуки компромісу між чоловіком і жінкою.

 

Наживо із піснями збірки можна буде ознайомитися на живих виступах Old Tree Fellows. Інформацію про них шукайте в офіційних спільнотах колективу у Facebook та ВКонтакте.