Трекiнг: Machu Picchu – «Fossil» [EP]

Прем'єра дебютного міні-альбому одного із найцікавіших львівських колективів сучасності.
TRACKING Machu Picchu Fossil EP MusicInUA
Фото: фрагмент обкладинки релізу

Незважаючи на коротку історію свого існування (гурт було засновано навесні 2015 року), Machu Picchu уже мають перші серйозні здобутки. Цього року львів’яни стали переможцями музичного конкурсу серед молодих колективів «Koza Music Battle», що дозволило їм потрапити до лайн-апу першого великого фестивалю – «Файне Місто».

Свій дебютний міні-альбом Machu Picchu записували на тернопільській студії «Шпиталь Рекордс», можливість роботи на якій також була одним із призів від організаторів «Koza Music Battle».

«Перш за все ми хочемо подякувати саундпродюсеру цього міні-альбому Лесику Драчуку за те, що він змусив нас звучати ще краще, ніж ми хотіли. Працювати з ним було фантастично приємно. Також вкотре хочемо подякувати організаторам “Koza Music Battle” за таку унікальну можливість записати EP», – не приховують своєї радості учасники львівського квінтету.

Загалом до першого в історії Machu Picchu міньйону потрапило чотири композиції, враховуючи і дебютний сингл «Stop Fire».

«Цей EP – квінтесенція енергетичного вибуху, який стався із Machu Picchu за останні півроку», – так охарактеризували свій міні-альбом музиканти.

Далі кожну композицію зі своєї платівки «Fossil» читачам MusicInUA колективно представляють учасники Machu Picchu – Ігор Медвідь (ударні), Дрю Костенюк (бас, бек-вокал), Назар Минзак (клавішні), Макс Заїка (гітара) та Ілля Вовк (гітара, вокал).

 

«Fossil»


Трек «Fossil» – найкраще, що колись було нами створене. Уперше ми послухали більш-менш цілісну його [записану] версію у Тернополі, сидячі на балконі восьмого поверху та споглядаючи краєвид нічного міста. Якщо у вас буде можливість колись так само послухати цю пісню, обов’язково це зробіть!

 

«S.O.T.B. (Fly Away)»


Наш справжній концертний бойовичок. Можливо, саме тому там є трохи стрілянини! Ця композиція завжди добре «заходить» слухачам, після чого вони починають танцювати.

 

«Rain»


Пісню «Rain» завжди дуже приємно грати в особливій «концертній» тиші. Тому передати цю атмосферу на записі стало для нас у студії серйозним викликом.

 

«Stop Fire»


Ми просто не могли не включити до релізу «Stop Fire», хоч вона і записана рік тому. Та й звук у неї зовсім інший. Проте це єдина пісня, яку стабільно просять зіграти на кожному нашому концерті.
А взагалі, «Stop Fire» – перший трек, після якого у нас з’явилася упевненість, що ми можемо писати якісні пісні.

 

За словами рокерів, запис цього EP додав їм музичного апетиту і дуже скоро вони обіцяють ще більше здивувати власних прихильників та поціновувачів якісної інді-музики.