Трекiнг: квіткіс – «Молодість»

Детальне про кожну з трьох композицій мініальбому розповідає фронтмен київського колективу Дмитро Войналович.
трекінг квіткіс Молодість Дмитро Войналович Віталій Капранов Макс Сторчак Костянтин Шелудько

12 липня вийшов новий міні-альбо київського гурту квіткіс, який отримав назву «Молодість». До EP увійшло три треки: окрім заголовної пісні він містить треки «Гарячий» і «Ти Така Суперова».

За словами учасників команди – фронтмена Діми Войналовича, ударника Віталія Капранова і гітариста Макса Сторчака, – їхня свіжа робота є максимально спонтанною. Більше того, під час запису на студії хлопці прагнули просто «щосили покуражитися».

«Це була розрядка, щоб зіграти ненапряжної але розй*бної панкухи перед початком серйозних робіт», – сказав у коментарі MusicInUA Макс.

Детальніше про кожну пісню цього міні-альбому квіткіс – у прямій мові лідера рок-бенду.

 

«Молодість»

Головний прикол цього треку, який, власне, дав назву усьому релізу – те, що «Молодість»… це три різні пісні. Просто нам було тупо лінь дописувати дві з них. Але по факту вийшла така собі «богемна рапсодія» (можете називати нас «українськими Queen»). Символічно, що саме цей всесвітній гіт ми почули, проходячи повз якийсь не надто вишуканий генделик дорогою на репетицію.

Зауважу, що початок ідеї цієї пісні було закладено словами «молодість – заєбі*ь». І ця фраза стала девізом не тільки платівки, але і усієї нашої творчості. Коли ми випустим мерч, то ці слова обов’язково будуть на футболках. І трусиках.

 

«Гарячий»

Пісня-дурничка. Якось так можна її охарактеризувати. Всю ставку ми робили на приспів, у якому всього одне слово.

Кажучи відверто, наживо «Гарячий» звучить більш жваво, драйвово, збуджуюче. Втім, багатьом «зайшов» трек, хоч ми самі і не робили значної ставки на нього. Як би там не було, без цієї пісні не трапилося б цілісності EP. Бо хоч рвані, може, у ньому не так багато, та молодості – д*хуя.

 

«Ти Така Суперова»

Ця пісня дуже близька по духу з композиціями із нашого першого альбому – і по духу, і навіть по концепції. Але тоді, рік тому, ми не встигли доробити її до пуття. Думали, вона ніколи не вийде. Та раптово намалювалася “Молодість». І діватися не було куди. Як на мене, «Ти така суперова» – ідеальне завершення «молодого і гарячого»: в міру сексі, в міру божевільне, в міру кічове (список можна продовжувати до безкінечності).

Фінал треку, як сказав один з наших френдів-меломанів, звучить так, ніби писався «одночасно у Голлівуді і десь на Контрактовій площі». За цю атмосферність ми вкотре кажемо «мерсі» Кості Шелудьку, який вже став для квіткіс таким собі «хрещеним батьком».

 

Мініальбом квіткіс «Молодість» доступний також на YouTube а такаж на Bandcamp’і, де його можна легально завантажити.

 

Підписуйтесь на наші сторінки у соцмережах, щоб завжди бути в курсі останніх новин зі світу української музики!

MusicInUA_button