Трекiнг: GAUDA – «GAUDA» [EP]

З піснями дебютного міні-альбому колективу знайомить його саундпродюсер та один із учасників Юрій Яхно.
Gauda EP Тайна Третьей Планеты Зарисовка

Гурт GAUDA став логічним продовженням спліт-проекту двох дніпропетровських команд – Тайна Третьей Планеты та Зарисовка. Після припинення існування першої з них частина учасників вирішила творити вже під новим ім’ям. Результатом цього і став однойменний міні-альбом, який було створено на місцевій «Armada Studio». Усі треки музиканти записали за один день, що є одним із принципів GAUDA – зафіксувати все тут і зараз.

Загалом до міні-альбому увійшло шість пісень, про кожну з яких розповідає його саундпродюсер та один із учасників гурту Юрій Яхно.

«Гадаю, усі пісні, як завжди, про кохання. Необов’язково про кохання між чоловіком та жінкою. Тьома (Артем Войцеховський, вокаліст. – Прим. ред.), наприклад, в одній із пісень освідчується у коханні до знаменитого кінематографіста».

 

«Тёма Попал!»


Мабуть, це одна з мільярда інших композицій, що були написані під акустичну гітару. Пісня авторства Антона Сахарова та Артема Войцеховського створювалася для Зарисовка, проте з різних причин не увійшла до жодного альбому цього колективу.

Під час студійної роботи цей трек перетворився на досить динамічний рок-бойовик й Артему довелося вийти зі звичної йому зони комфорту акустичного звучання та кричати на все горло.

 

«101»


Пісня нашого барабанщика Андрія Богданова, яку ми вмовили його не видавати в межах сольної творчості й не прогадали – вона мала найбільший відгук у слухача серед усіх пісень ЕР. Пісня порушує проблеми дорослішання і життєдіяльності молодих людей віком близько 20 років, їхні переживання, емоції та почуття. Мало хто у гурті пам’ятає, що це таке.

 

«Линчу»


Ще одна пісня, що якимось дивом – тріумфом несправедливості не потрапила до жодного альбому Зарисовки, хоча на неї чекали всі, хто слідкував за творчістю гурту. Наш радіо-сингл, справжній рок. Девід Лінч і Тьома Гречка як «запрошені» вокалісти.

 

«Марш»


Пісня, що не вписалася до альбому гурту Тайна Третьей Планеты «Враг Хорошего» (2015), а відтак не була цим гуртом записана. Серед інших інструментів у ній використано екзотичний віброслеп (перкусійний інструмент. – Прим. ред.), проте його майже не чутно. Мабуть, це й на краще.

 

«Тимощук»


Композиція «Тимощук» досить довго існувала у вигляді жарту під акустичну гітару в наближених до футболу колах. В ній розповідається, як один Анатолій увібрав у себе найкращі риси видатних людей сучасності. Пісня про досконалість, пісня про бездоганність.

 

«Без Моря»


Дуже лірична, світла пісня про те, що все має бути на своїх місцях. Символічно.

 

Зі своїм дебютним міні-альбомом GAUDA познайомлять київських слухачів 4 грудня о 20:00 в «Бочці» на Подолі. В програмі виступу звучатимуть також найвідоміші композиції з репертуару Тайны Третьей Планеты та Зарисовки. Вартість квитків – 70 гривень.