ТНМК уперше привезуть «Симфо хіп-хоп» до Львова

Виступ колективу із МАСО «Слобожанський» відбудеться 24 травня.
ТНМК МАСО Слобожанський Львів
Фото: надане прес-службою організаторів

Гурт Танок На Майдані Конґо представить львів’янам свою спеціальну програму, стврену у колаборації із Молодіжним Академічним Симфонічним Оркестром «Слобожанський».

«Готуємо для львів’ян кілька прем’єр. Усі оркестрові аранжування зробив диригент оркестру “Слобожанський” Юрій Яковенко. Завдяки йому деякі наші пісні зазвучали настільки самобутньо, що тепер, коли граємо тільки складом ТНМК, відчуваємо, як нам бракує оркестру позаду. Наприклад, пісня “Там, Де Ти Тепер” була зроблена спершу з оркестровим аранжуванням – і звучить напрочуд яскраво. Коли виконуємо її групою, виходить дуже камерно. Пісня “Файна Юкрайна”, створена понад десять років тому, завдяки оркестровому звучанню стала одним із хітів концертної програми “Симфо хіп-хоп”. По-іншому у такій подачі сприймаються і “Гранули”, і інші наші речі. А пісню “Зроби Мені Хіп-Хоп (20 Років По Тому)” узагалі граємо виключно з оркестром», – зазначив Фагот.

Концертне відео з виступу у ТНМК київському театрі ім. Франка разом з Молодіжним Академічним Симфонічним Оркестром «Слобожанський» (03.10.2013).

Виступ «танків» та МАСО «Слобожанський» відбудеться 24 травня у Львівській опері. Вартість квитків від 120 до 680 гривень. Придбати їх можна за посиланням.

Нагадаємо, у лютому гурт ТНМК представив пісню, що стала саундтреком для реаліті-шоу про поліцію

За матеріалами: прес-служби організаторів концерту