ТНМК пропонують «подивитися» у «Дзеркало»

У своїй новій роботі хіп-хопери висміяли показушників із соціальних мереж та «лайкоманію».
ТНМК Дзеркало video кліп
Фото: скриншот з кліпу

Гурт Танок На Майдані Конго екранізував титульний трек із шостого студійного альбому «Дзеркало», який побачив світ ще у 2014 році.

Над новим виднограєм «танків» працювали Дмитро Маніфест та Дмитро Шмурак. Цей режисерський тандем відомий за співпрацею з гуртами Антитіла («Танцюй») та Друга Ріка («Монстр»).

Олег “Фагот” Михайлюта, учасник ТНМК: «Кліп “Дзеркало” несе актуальний соціальний меседж: глянцеве життя – це вигадана оболочка, віртуальний світ, в якому є красива картинка, але немає місця для щастя і справжніх людських цінностей. Нескінченна гонитва за трендами, нав’язаними ідеалами і статусом зміщують акценти і життєві пріоритети – особливо серед молоді. У кліпі ми звертаємо увагу на вади і показуємо пороки сучасного суспільства, закликаючи задуматися про справжні цінності. Набратися сміливості і просто бути собою, бути чесним перед оточуючими».

Інший MC гурту Олександр “Фоззі” Сидоренко, який, до слова, дев’ятого квітня уперше і востаннє виступить зі своїм сольним проектом, розповів, що у сюжеті виднограю використані образи, які часто можна побачити в реальному житті, коли люди «фотографуються з чужими букетами і машинами, чекіняться в дорогих ресторанах і готові піти на все заради пари десятків або сотень лайків».

«Істинна велич – вона всередині, вона не кидається в очі, а решта – зовнішній блиск, мішура, не варта зусиль і витрачання часу», – прокоментував Олександр.

Відеокліп «Дзеркало»:

До речі, лонгплей «Дзеркало» свого часу потрапив до 20 найкращих альбомів 2014 року за версією MusicInUA.

Нагадаємо, попередня відеоробота ТНМК – кліп на пісню «Небокрай» – була представлена наприкінці листопада 2016 року.

За матеріалами: prbatteries.com