ТНМК представили новий кліп «Небокрай»

Ця відеоробота стала 31-ю у творчому доробку колективу.
tnmk-nebokraj-tanok-na-majdani-kongo-video-klip-kadim-tarasov-viktor-skuratovskyj
Фото: стоп-кадр із кліпу

За день до концерту у столичній Stereo Plaza з нагоди свого 20-річчя, гурт Танок На Майдані Конґо презентував новий кліп. Режисерами промо-відео до пісні «Небокрай» стали Кадім Тарасов та Віктор Скуратовський.

Олег “Фагот” Михайлюта, один із фронтменів ТНМК: «Ми довго шукали із ким зробити “Небокрай” і, врешті-решт, зупинилися на їхній [Кадіма та Віктора] ідеї. Йдеться про вибір, який робить кожен у той чи інший момент, прислухаючись до власного внутрішнього голосу. Але інколи навколишній світ навіть не натякає, а кричить водночас і про сьогодення, і про фальш – і тут навіть прислухатися не треба, адже усе довкола вже давно як на долоні. Просто розплющ очі».

Відеокліп «Небокрай»:

Щодо завтрашнього ювілейного концерту, то одним із його сюрпризів стане презентація спільної пісні ТНМК та Братів Гадюкіних «Гострі Ножі». Також спеціальними гостями заходу стануть колишній учасник ТНМК Едуард “Діля” Приступа та учасники джаз-бенду Схід Side Олексій Саранчин і Дмитро Олександров. Квитки на концерт можна придбати за посиланням.

Нагадаємо, попереднім кліпом ТНМК є екранізація пісні «Українська Мрія», яку було представлено 31 травня цього року.

За матеріалами: prbatteries.com