Тінь Сонця представлять киянам свій «Буремний Край»

Концертна презентація найсвіжішої платівки рокерів відбудеться 10 грудня.
tin-sontsya-buremnyj-kraj-kontsert-prezentatsiya-sentrum-kupyty-kvytky-sergij-vasylyuk
Фото: з офіційної спільноти гурту у ВКонтакте

У прес-службі Тінь Сонця наголошують, що того вечора колектив представить найбільшу концертну програму за усю свою історію. До того ж, цей виступ стане для гурту першим сольним концертом на такому великому концертному майданчику.

«Організатори підготували чимало музичних родзинок та видовищне шоу. Гостями концерту стануть не лише зірки української музичної сцени, лідери громадських організацій, але й учасники бойових дій, яким організатори забезпечують вільний вхід (при пред’явленні відповідного посвідчення). Ця подія є довгоочікуваною, як для шанувальників, так і для самих музикантів», – повідомляють у прес-службі киян.

Квитки на концертну презентацію платівки «Буремний Край» у клубі Sentrum можна придбати за посиланням.

Нагадаємо, прем’єра сьомого лонгплею гурту Тінь Сонця відбулася у жовтні.

«Спершу ми планували вихід нового альбому на весну, проте взимку з’явилося відчуття, що записаним трекам краще настоятись, як доброму вину, аби зазвучати ще краще… І справді, практично безперервне фестивальне літо (з травня по жовтень) збагатили пісні новими творчими ідеями і тепер дійсно можна сказати, що це “воно” – альбом відбувся!», – розповів про свіжу платівку фронтмен колективу Сергій Василюк.

Прослухати LP «Буремний Край» можна на офіційному Саундклауді фолк-металістів:

За матеріалами: прес-служби колективу