The Maneken відкриє київський концерт британців Everything Everything

Євген Філатов обіцяє унікальну програму, яка буде зіграна лише один раз.
The Maneken Everything Everything купити квитки Sentrum
Фото: з надане прес-службою колективу

Столичний електронний гурт The Maneken виступить на одній сцені із англійським інді-квартетом Everything Everything. Захід відбудеться 13 грудня у київському клубі «Sentrum».

У прес-службі The Maneken зазначають, що для цього виступу буде підготовлена спеціальна програма, яка буде виконана лише один раз.

«Я великий шанувальник групи Everything Everything, тому зіграти з ними на одній сцені для мене велика честь. Я вже давно думаю над сет-лістом, ретельно відбираю пісні [із тих], які рідко звучать зі сцени, або взагалі ще ніколи не виконувалися. Що у підсумку увійде до програми, стане зрозуміло лише за кілька днів до концерту. Інтрига зберігається і для мене також», – розповів про майбутній виступ лідер The Maneken Євген Філатов.

Нагадаємо, гурт The Maneken не вперше виступає у Києві на одній сцені із світовими зірками. Так, у 2011 році він зіграв перед Jamiroquai у столичному Палаці спорту, а два роки потому виступив перед шоу Лани Дел Рей у Палаці «Україна».

Вартість квитків на київський концерт Everything Everything за участі The Maneken складає 350–600 гривень. Придбати їх можна за посиланням.

За матеріалами: прес-служби гурту