The Hardkiss сповістили про зйомки кліпу «Коханці»

Прогресив-поп-колектив екранізує одну з найкращих пісень зі свіжого альбому «Залізна Ластівка».

Гурт The Hardkiss готується незабаром потішити своїх фанів новим виднограєм. Для екранізації музиканти обрали одну з найулюбленіших їхніми фанами композицій з нового альбому «Залізна Ластівка» – «Коханці».

«Кліпу на пісню “Коханці” бути! Зйомки відео – вже сьогодні!», – так лаконічно повідомили про початок роботи над виднограєм учасники гурту на своїй сторінці у Фейсбуці.

Відзначимо, що з-поміж усіх 17 треків платівки саме ця пісня має найбільше прослуховувань на Ютюб-каналі The Hardkiss – більше 1,8 мільйона. Для порівняння: на другому місці пісня «Серце» із майже 440 тисячами прослуховувань.

Нагадаємо, лонгплей «Залізна Ластівка» став третім за рахунком повноформатним студійником The Hardkiss.

«”Залізна Ластівка” – дуже правильний з точки зору створення та концепції альбом. Він цілісний, ми створили його на одному диханні, хоча робота над платівкою тривала близько двох років. Він дуже масштабний. Крім пісень в альбомі ви почуєте вірші. І це дуже приємно особисто для мене. Вірші я пишу з семи років. У дитинстві це було неймовірною мрією – випустити свою збірку віршів. Мрії здійснюються. Саме такий космічний альбом The Hardkiss прагнули створити і випустити восени 2018-го», – прокоментувала вихід платівки фронтвумен гурту Юлія Саніна.

Послухати альбом «Залізна Ластівка» (якщо ви ще цього досі не зробили) можна на офіційному каналі The Hardkiss на YouTube.

Нагадаємо, нещодавно учасник львівського гурту ROCKOKO Michael Novel презентував сольну пісню «Не Залишай Мене Зі Мною».