The Hardkiss представили тизер кліпу «Helpless»

The Hardkiss Helpless teaser тизер відео кліп Eurovision Євробачення 2016
Фото: стоп-кадр із відео

Прогресив-поп-гурт оприлюднив тизер відеокліпу на свою аудіоновинку «Helpless».

20-секундний чорно-білий відеоролик починається із кадру старої дзвінниці після чого в об’єктив оператора потрапляють Юлія Саніна, Віталій Оніскевич, Валерій “Вал” Бебко та Роман Скоробагатько. Закінчується тизер кадром маски барабанщика Kreechy, що ніби знаходиться на дні якоїсь водойми. Після чого йдуть титри – назва гурту та пісні:

«Helpless» – пісня про народження. У момент, коли людина усвідомлює істину, вона ніби народжується заново. У цю мить вона дуже вразлива – це боляче. Але потім вона стає сильною та безстрашною. І у цьому їй допомагає любов. Нині кожен з нас, як і Україна у цілому, знаходиться у перехідному стані, в очікуванні відродження», – розповіла про композицію вокалістка The Hardkiss Юлія Саніна.

Нагадаємо, трек «Helpless» було офіційно презентовано п’ятого лютого, напередодні першого півфіналу національного відбору «Євробачення 2016». Саме із цією піснею The Hardkiss вибороли друге місце, що дозволило потрапити їм до національного фіналу. Іншими фіналістами стали Джамала та Brunettes Shoot Blondes.

Відео виступу The Hardkiss у першому півфіналі національного відбору «Євробачення 2016»: