The Hardkiss показали любов у Космосі

Прогресив-поп-колектив презентував новий сингл «Мелодія» разом із кліпом на нього.
The Hardkiss Мелодія Залізна Ластівка Юлія Саніна Валерій Бебко Ярослав Пілунський
Фото: скриншот з кліпу

Сьогодні, 19 квітня, відбулася прем’єра нового кліпу гурту The Hardkiss. Екранізована композиція має назву «Мелодія» та є третім синглом із майбутнього, третього за рахунком, лонгплею «Залізна Ластівка»


«Це історія про щасливе кохання. Це зізнання дівчини, маніфест коханій людині. Коли людина закохана – вона нікого і нічого навколо не помічає. Коханий – єдиний у своєму роді, він як мелодія звучить у всьому навколо: космосі, свідомості, душі. Мені дуже хотілося передати у пісні, а Валу – показати у кліпі, що любов – вона дуже різна і багатогранна. У кожного у житті своя мелодія. Для одного це кохана людина, для іншого – кращий друг, для батьків – їхні діти. Так, хтось так і не знайшов свою мелодію, він самотній. Але коли знайде – порине у неї з головою, зануриться у цей Космос», – розповідає про екранізований трек фронтвумен The Hardkiss Юлія Саніна.

Режисером виднограю, традиційно, став гітарист та креативний продюсер гурту Валерій Бебко. Операторську роботу виконав Ярослав Пілунський.

«Проаналізувавши майбутній альбом, ми дійшли висновку, що у ньому буде безліч “космосу” – чогось позачасового і неземного. Тому цим відео ми вирішили продовжити космічну концепцію.
Історія розгортається у двох площинах. Це Земля, 50-ті роки, вулиця, на якій люди поспішають у своїх справах і не помічають прибулицю з майбутнього. Друга площина – це Космос, у якому і розгортається історія кохання двох астронавтів. Від цієї любові все навколо вибухає і розбивається на атоми», – описує виднограй його режисер.

Кліп «Мелодія»:

Зазначимо, третій студійний альбом The Hardkiss побачить світ у вересні цього року. А вже 19 жовтня гурт представить його на великому шоу у столичному Палаці Спорту (купити квитки).

Нагадаємо, раніше The Hardkiss презентували два синглу з майбутньої платівки – «Журавлі» та «Кораблі», – кожен з яких було підтримано відеокліпом.

До речі, теми Космосу та кохання «жінок-астронавтів до бортових андроїдів» нещодавно піднімали у своєму першому україномовному синглі «Кароока» львівські прог-рокери Incomer.

За матеріалами: прес-служби гурту