The Hardkiss поділились кліпом на сингл «Organ»

Композиція увійде до осіннього міні-альбому команди.
The Hardkiss Organ official video
Стоп-кадр з кліпу

Напередодні презентації нової концертної програми «Холодний Альтаїр», група The Hardkiss презентувала відео на пісню «Organ».

«Organ» – дуже відверта і ніжна пісня. Вона про любов і сексуальноме тяжіння. Про те, як люблячі люди рятують один одного від складного світу. Кліп – зворотній бік пісні. Ми розповімо побутову історію про те, як одна людина може зруйнувати світ іншої. [Про те], як близько знаходяться любов і ненависть», – поділилася ідеєю відеороботи фронтвумен гурту Юлія Саніна.

Режисером кліпу став креативний продюсер та гітарист гурту Вал Бебко, а оператором – Ярослав Пілунський.

«Багато у чому це була нова практика для мене, – розповідає режисер. – Історія з зав’язкою, кульмінацією і розв’язкою. Одна локація і двоє акторів, на чиїх відносинах усе будується. Глядач має з самого початку відчувати, що це не проста кімната, не просте сонячне світло. Але пазл повинен був скластися лише у фіналі. Ми вперше працювали з оператором Ярославом Пілунський. У Слави величезний досвід за плечима, і я, користуючись нагодою, вбирав нову інформацію. У нас вийшла дуже гарна «кіношна» картинка – багато у чому це заслуга оператора».

Відеокліп «Organ»:

Нагадаємо, що пісня «Organ» стала другою після синглу «PiBiP» новою композицією The Hardkiss з часу виходу їхнього минулорічного дебютного альбому «Stones And Honey».

За матеріалами: прес-служби гурту