The Hardkiss екранізували хіт «Коханці»

Музиканти вирішили зняти відео на найпопулярніший трек із альбому «Залізна Ластівка».
хардкіс коханці кліп залізна ластівка 2018
Фото: скриншот із відео

Сьогодні, 18 грудня, відбулася довгоочікувана прем’єра кліпу The Hardkiss на одну з найулюбленіших їхніми фанами композицій «Коханці».

Юлія Саніна, фронтвумен The Hardkiss: «Навіть в мегаполісі долі людей тісно переплітаються. Ми всі любили, ми всі чиїсь колишні і майбутні. Минулі відносини, як клеймо, на все життя залишаються в нашій свідомості. Але це нормально, так буває, ми однакові в цьому відношенні. Ми такі, як є. Головне, у всьому цьому вирі – не втратити серце і здатність відчувати».

Режисером виднограю, який був анонсований наприкінці листопада, вже традиційно виступив гітарист та лідер гурту Вал Бебко.

Відеокліп «Коханці»:

Нагадаємо, що екранізований трек увійшов до третього повноформатного студійника колективу «Залізна Ластівка». Цікаво, що з-поміж усіх 17 треків платівки саме «Коханці» має найбільше прослуховувань на найпопулярнішому відеохостингу – більше двох мільйонів.

Додамо, що попередній кліп столичного прогресив-поп-колективу – «Мелодія» – побачив світ у квітні 2018 року. Перед цим Юлія Саніна і її молода команда презентували сингли «Журавлі» та «Кораблі», кожен з яких було підтримано відеокліпом.

До речі, що послухати останній лонгплей The Hardkiss (якщо ви ще цього досі не зробили) можна на офіційному каналі гурту у YouTube. Також альбом доступний для купівлі на стрімінгових сервісах.