The Gitas презентували лірик-відео на «божественний» сингл

Саша Чемеров і його молода команда порадували шанувальників третьою новинкою за місяць.
Screenshot_4
Фото: скриншот з відео

Сьогодні, 11 серпня, гранж-рок-гурт The Gitas випустив лірик-відео на абсолютно новий сингл. Композиція отримала назву «God».

«God does no wrong, but I do (укр. Бог не робить нічого поганого, але я роблю)», – процитував приспів новинки лідер The Gitas Саша Чемеров, коментуючи реліз  на своїй сторінці у Фейсбук.

Запис синглу відбувався на студії RRS у місті Бербанк, що в окрузі Лос-Анджелес, штат Каліфорнія. Його зведення музиканти довірили Джошу Френксу (Josh Franks) з Red Gate Recorders, а мастеринг – Ніку Таунсенду (Nick Townsend), який працював, зокрема, й над першим україномовним синглом The Gitas «Ne Movchy». Створенням же відео займався український майстер Данило Малюга.

Лірик-відео «God»:

Додамо, що сингл «God» – це вже третя новинка The Gitas за останній місяць. Так, 11 липня Саша Чемеров і Ко показали виднограй на лід-сингл майбутнього міньйону «Purge».

А сьомого серпня вийшов акустичний – останній, після оригінальної версії (вийшла 21 червня) і версії Саші Чемерова (вийшла 5 липня) – варіант спільного синглу The Gitas і Бумбоксу «Тримай Мене».

За словами фронтмена The Gitas акустика вийшла «нетутешньою», хоча записана ця версія на київській студії Звукоцех, а зведена і відмастерена на студії Істок.

До речі, днями гурт Фіолет екранізував композицію «Найкращий Друг», яка увійде до майбутнього альбому рокерів, реліз якого заплановано на осінь.