The Gitas екранізували «убивчий» сингл «Beverly Kills»

Учасники гранж-гурту з Лос-Анджелесу на чолі із Олександром Чемеровим презентували нове відео.
The Gitas - Beverly Kills - кліп
Фото: стоп-кадр із відео

Гурт The Gitas представив відеокліп на лід-сингл зі свого майбутнього повноформатного альбому «Beverly Kills». Офіційна прем’єра виднограю відбулася 11 січня на сервісі Yahoo Music, а вже наступного дня кліп з’явився на YouTube-каналі каліфорнійського рок-тріо.

Головною героїнею виднограю стала дівчина Беверлі, роль якої дісталася українці Вікторії Скицькій.

За сюжетом вона вбиває хтивого олігарха, образ якого втілив уродженець Чернігова Віталій Сєров (Сєров є одним із засновників та першим президентом Союзу каскадерів СРСР, зараз постійно проживає у США. – Прим. ред.).

Відеокліп «Beverly Kills»:

Композиція «Beverly Kills» увійде до однойменного лонгплею The Gitas,  реліз якого відбудеться у лютому. Наразі ж у дискографії українсько-американського колективу є один EP «Garland», який вийшов узимку 2015 року.

Додамо, що восени The Gitas презентували композицію та live-відео «Sharks Of Disharmony». Трек, який є маніфестом проти корумпованих політиків у всьому світі, був записан на плівку Джошем Френксом в лос-анджелеській Stagg Street Studio:

Нагадаємо, що після випуску повноформатної платівки свого заокеанського дітища Олeксандр Чeмeров планує випустити міні-альбом, до якого увійдуть рeмікси пісeнь The Gitas, зроблені іншими музикантами.