The Gitas екранізували трек «That’s All I Do»

У зйомках виднограю взяли участь донька і дружина Олександра Чемерова.
The Gitas That's All I Do кліп
Фото: скриншот з відео

Українсько-американська рок-формація The Gitas розжилася новим відеокліпом. Цього разу Олександр Чемеров і компанія вирішили екранізувати композицію «That’s All I Do», яка увійшла до презентованого у лютому лонгплею «Beverly Kills».

Зйомки презентованого 20 листопада виднограю відбувалися у місті Бербанк, що розташоване у східній частині долини Сан-Фернандо, на північ від ділового центру Лос-Анджелеса.

Олександр Чемеров, фронтмен гурту The Gitas: «Знімали це відео трохи менше, ніж два роки тому. Вигнали барабанщицю та замалювали її (мова йде про Бріттані Маккарелло, яка “виявилася не дуже хорошою людиною”. – Прим. ред.). Все зняли у історичному кінорайоні Бурбанк всього за один день. Знімали без дозволу та ліцензій».

Додамо, що у кліпі знялися дружина та донька лідера рок-колективу.

Відеокліп «That’s All I Do»:

Нагадаємо, взимку The Gitas представили відео на лід-сингл зі свого повноформатника «Beverly Kills». Офіційна прем’єра виднограю відбулася 11 січня на сервісі Yahoo Music, а вже наступного дня кліп з’явився на YouTube-каналі каліфорнійської команди.

Перед цим, восени, Чемеров і Ко показали live-відео на трек «Sharks Of Disharmony», який є маніфестом проти корумпованих політиків у всьому світі.

Live-відео «Sharks Of Disharmony»:

До речі, музиканти Димної Суміші розповіли про роботу над новим лонгплеєм.