The Erised запрошують дітей на свій київський концерт

Музиканти оголосили, що вхід для дітей до 16 років буде безкоштовним..
The Erised Atlas Nil Tarasov купити квитки
Фото: надане прес-службою гурту

Музиканти гурту The Erised зробили вільним вхід на свій концерт 14 жовтня в київському клубі «Atlas» для дітей до16 років (у супроводі батьків).

«Ми хочемо, щоб діти відкривали для себе нове, тому кличемо їх на свій концерт. Беріть батьків й приходьте! Наша аудиторія – це сучасні, освічені, креативні люди, які виховують своїх дітей хорошою літературою, музикою та кіно. Буде дуже кльово, якщо вони зможуть привести дітей на концерт в «Atlas». Це сприятиме формуванню у дітей гарного смаку та зміцнюватиме дружні і довірливі відносини у родині. Із власного дитинства я пам’ятаю, що був радий, коли батьки брали мене у кіно і театр. Гадаю, це залишило позитивний відбиток на моєму світогляді і комунікаційних здібностях», – говорить один із учасників The Erised Ніл Тарасов.

Музикант упевнений, що подібні акції допомагатимуть естетичному вихованню молоді.

«За професією я психолог і питання сім’ї та дитини я вважаю основоположними у контексті розвитку здорового і розумного соціуму. Дуже важливо, що бачать наші діти по телебаченню, коли повертаються зі школи додому. На жаль, контент ефірів телеканалів неоднозначний, а змінити його нам не під силу. Але ми можемо розбавити інформаційний потік, запропонувавши дитині альтернативу», – упевнений Ніл.

Відзначимо, The Erised – перша українська команда, яка підписала екслюзивний контракт із англійським лейблом «Hospital Records». Це український англомовний гурт, який навмисно рідко дає концерти, але за півроку зібрав більше мільйону прослуховувань на Yutube, Soundcloud та Spotify.

14 жовтня музиканти представлять публіці цілісне аудіовізуальне шоу, підготовкою якого займається велика команда. Вартість квитків – 150–300 гривень. Придбати їх можна за посиланням.

Нагадаємо, третього серпня The Erised презентували live-відео до свого нового синглу «In My Car»:

За матеріалами: Top Media Communication