The Erised представили лірик-відео на новий сингл «Let Me Be»

Реліз візуалізованої композиції відбувся сьогодні, 22 вересня.
The Erised Let Me Be лірик-відео Дмитро Огієнко
Фото: скриншот із відео

Столичні електронщики The Erised представили дебютне лірик-відео на зовсім новий сингл «Let Me Be». Реліз композиції відбувся на британському лейблі Med School, із яким кияни підписали контракт у 2014 році.

Нову аудіороботу у прес-службі рекорд-компанії описують як «демонстрацію трагічного, проте водночас ейфоричного звучання гурту, яке залишається напрочуд унікальним».

«”Let Me Be” – початок. Із цього синглу починається історія, що розвиватиметься з кожним наступним синглом і логічно завершиться наступної осені у вигляді нового альбому. Концепція нового матеріалу – показати людські залежності та те, як з ними боротися. Це проявляється і у текстах пісень, і у візуальному контенті, який ви незабаром побачите», – інтригують учасники столичного квартету.

Лірик-відео до композиції створив киянин Дмитро Огієнко.

Цифрову копію візуалізованої композиції The Erised можна придбати у магазинах Google Play та iTunes.

Повідомляється, що пісня «Let Me Be» стане частиною макси-синглу, реліз якого відбудеться у найближчому майбутньому. Наразі колектив готується до «масштабного концертного туру» а також до сольного концерту, який відбудеться вже цього грудня у столичному клубі Sentrum.

Нагадаємо, у грудні минулого року колектив представив свій перший офіційний кліп на пісню «Even If», що стала частиною дебютного лонгплею «Room 414».

За матеріалами: прес-служби гурту