The Doox готуються презентувати нову концертну програму

На її створення музикантів надихнув старовинний інструмент ліра.

Столичний фолк-рок-колектив The Doox анонсував презентацію нової концертної програми. Її прем’єра відбудеться 11 травня у київському клубі Caribbean Club Concert Hall.

«Уже цієї весни гурт The Doox презентує нову програму “Ліра”. На її створення музикантів надихнув старовинний інструмент ліра, який вперше колектив використав у своїй творчості», – йдеться у анонсі до концерту.

Також у прес-службі колективу повідомили, що окрім нових пісень The Doox зіграють свої найкращі аудіотвори. Квитки можна придбати за посиланням.

Нагадаємо, у перший день березня столичні фолк-рокери презентували нову пісню «Три Користі Радості», яку присвятили весні.

«Існували вірування  та обряди, які налаштовували  саму природу на швидкий прихід весни, неминучість її перемоги над зимою і на активну участь людини, її волі, слова і діла, у сприянні цьому.
У цій роботі гурт традиційно супроводжує власний саунд українськими народними інструментами та незмінними, колоритними, голосами мультиінструменталіста Максима Бережняка та вокалістки Юлії Маляренко», – зазначають у прес-службі колективу.

Зазначимо, що ця композиція стала першим аудіотвором The Doox з часу появи їхнього синглу «Барвінком», який було офіційно презентовано наприкінці минулорічного листопада.