The Bajikans

05.06.2015. The Bajikans, Чернігів, Cash Pub
Чернігів
20:00
пр-т. Миру, 54
(0462) 60-5942
(050) 465-7776
vk.com/cash_pub
30 грн.

Гурт наживо презентує чернігівським меломанам свій дебютний альбом «Passengers Of Life».

The Bajikans – молодий інді-рок колектив, у творчості якого можна почути відголоски фанку та соулу.

Історія гурту розпочалася у 2009 році. Щоправда, у той час колектив був відомий як The Last Of Bajikans і під такою назвою проіснував до 2010 року. Наступні два роки учасники групи займалися сторонніми проектами, такими як September27 та Pop Emotion. У грудні 2012 року команда повернулася до активної творчої діяльності вже як The Bajikans і випустила свій перший сингл «What Is Love». З 2013 року хлопці активно гастролювали містами України і випустили ще два сингли – «I’ll Be Waiting» і «Courage I Feel»:

У березні минулого року на своїй домашній студії The Bajikans розпочали роботу над записом дебютного альбому «Passengers Of Life». А на початку року поточного світ побачив перший сингл з нього – пісня «Outlander»:

Сам лонгплей було презентовано 27 лютого. До складу альбому увійшло 12 композицій, а усі кошти від його продажу музиканти хочуть витратити на подорож до США, де планують записати свій наступний повноформатник.

«Гроші з продажу альбому ми плануємо витратити на переліт до США, оскільки нам надійшла пропозиція від продюсера Рона Сент Джермена (Ron Saint Germain) попрацювати разом над нашою наступною платівкою. Він відомий своєю співпрацею із Sonic Youth, Майклом Джексоном, U2, Джиммі Хендріксом та багатьма іншими. Таку можливість не можна згаяти, і [тому ми сподіваємося, що] з вашою допомогою у нас усе вийде», – зазначають рокери.

Також у творчому активі The Bajikans значиться дебютне відео на пісню «ComeOnGetYou», яке рокери відзняли самостійно: