Тартак

03.12.2016. Тартак, Київ, Sentrum
Київ
19:00
вул. Шота Руставелі, 11
(097) 115-0011
sentrum.com.ua

Гурт Тартак відіграє у столиці святковий концерт з нагоди свого 20-річного ювілею. Програма шоу «Історія триває» міститиме тільки найпопулярніші та знакові для гурту пісні.

«За легендою, перший публічний виступ Тартака відбувся у першу суботу грудня 1996-го року. Відтоді щопершої суботи грудня гурт святкує свій День народження.
На ювілейному концерті ми хочемо заграти свої пісні, які вважаємо найбільш важливими, найбільш значущими, найбільш знаковими. Ті пісні, які колись зробили нас відомими, які викликали до нас повагу прихильників і цікавість неупередженого слухача. Пісні, які за ці двадцять років звучали на наших концертах, мабуть, найчастіше», – розповідає про майбутній захід незмінний лідер гурту Олександр Положинський.

Окрім численних зіркових колег-музикантів, серед яких фронтмен Бумбоксу Андрій Хливнюк, співачка Катя Chilly, екс-учасник дуету Світязь Анатолій Говорадло, колишній учасник гуртів Скрябін та Нічлава-Блюз Андрій Підлужний, гурт Астарта та інші, на сцену вийдуть учасники першого складу групи – Андрій Благун, Андрій “Муха” Самойло та DJ Валік.

«Ми хочемо запросити своїх друзів і колег – тих, без кого Тартака могло б і не бути, і тих, без кого він міг бути зовсім інакшим», – говорить Положинський.

За його словами, також у планах колективу організувати ювілейнний тур Україною.

«За 20 років свого існування Тартак створив чимало пісень. Деякі з них настільки глибоко вкоренилися у наш концертний репертуар, що не дають можливості звучати на виступах гурту іншим композиціям – не менш гідним.
На ювілейному концерті у Києві та, якщо вдасться організувати ювілейний тур, в інших містах, ми хочемо на якийсь час попрощатися із багатьма старішими піснями, загравши їх на якийсь час востаннє, щоб дати більше життя пісням новішим, які звучали значно менше, або ще й зовсім не звучали. Ми не відмовляємося від них взагалі, ми просто хочемо на якийсь час їх відкласти», – пояснив рульовий Тартака.

Вартість квитків складає 200 (фан-зона) та 450 гривень (місця за столиками). Придбати їх можна за посиланням.