Танок На Майдані Конго екранізували «Українську Мрію»

Компанію «танкам» у зйомках кліпу склали вболівальники харківського «Металіста».
ТНМК Українська Мрія video кліп
Фото: кадр із кліпу

Гурт Танок На Майдані Конго презентував нову відеороботу про «українську мрію» за участю ультрас.

Олександр “Фоззі” Сидоренко, один із лідерів ТНМК: «Ідея цієї пісні у тім, що головний Дракон живе у дзеркалі напроти. І він готовий розставити скрізь своїх людей, щоб вкрасти все, бо для нього у цьому і полягає головна українська мрія. Треба бути дуже сильним, аби йому протистояти».

Для зйомок відео гурт повернувся саме на те місце, де знімав свій перший кліп на композицію «Зроби Мені Хіп-Хоп». Як коментують самі учасники, вибір локації невипадковий.

Олег “Фагот” Михайлюта, один із фронтменів ТНМК та режисер кліпу: «Оскільки для цієї пісні ми обрали хіп-хопове звучання, то подумали, що можна повернутися до колишнього стилю і в зйомці. І зняти відео там, де колись знімався наш перший кліп».

Додамо, що основну частину відео знімали у недобудованому пологовому будинку на межі харківського масиву Олексіївка, що «з давніх пір забивається графіті».

Компанію «танкам» у зйомках склали їхні «старі знайомі» – вболівальники харківського «Металіста», які, за словами учасників ТНМК, є «найкращими українськими хітмейкерами».

Відеокліп «Українська Мрія»:

Відзначимо, що відео на пісню «Українська Мрія», яка увійшла до позаминулорічного лонгплею «Дзеркало», стало тридцятим оригінальним кліпом в історії ТНМК.

Нагадаємо, на початку цього року гурт ТНМК написав пісню для реаліті-шоу про поліцію.

За матеріалами: прес-служби гурту