Супер-гурт GAUDA випустив «егоцентричний» альбом

Відразу після його релізу музиканти анонсували роботу над новими піснями.
GAUDA Эгоцентризм Зарисовка Тайна Третьей Планеты Юрій Яхно Артем Войцеховський Андрій Богданов Андрій Амосов
Фото: надане прес-службою гурту / © Олег Самойленко

Український супер-гурт GAUDA, який став логічним продовженням спліт-проекту гуртів Тайна Третьей Планеты та Зарисовка, представив дебютний дев’ятипісенний альбом «Эгоцентризм».

Окрім семи нових композицій платівка також містить дві кавер-версії: пісню «Я Хочу Все», яка була написана Юрієм Яхном ще у складі гурту Тайна Третьей Планеты та трек «Барселона» Артема Войцеховського з доробку Зарисовки.

«Ми вирішили показати своє походження, тим більше, що обидві пісні раніше не реалізували свій потенціал. «Барселона» – взагалі великий хіт, котрий приписували і Міхею (Михей и Джуманжи. – Прим. ред), і 5’nizza», – розповів MusicInUA саундпродюсер альбому та один із учасників GAUDA Юрій Яхно.

Цікаво, що у колективі пише чи не кожен з музикантів. Так, пісня, що дала назву альбому належить перу бас-гітариста Андрія Амосова.

«Андрій приніс демо під акустичну гітару і ми майже нічого не змінювали. Ця пісня, як на мене, відповідає головному критерію хіта: вона працює, навіть коли співаєш її просто під гітару», – говорить Яхно.

Як стало відомо MusicInUA, цієї весни також очікується й реліз нового синглу, авторство якого належить барабанщику гурту Андрію Богданову. А ближче до осені GAUDA представить кліп на одну зі свіжих пісень Артема Войцеховського.

Послухати LP «Эгоцентризм» можна на офіційному Саундклауді колективу:

Також альбом доступний для вільного завантаження за посиланням.

До речі, нещодавно музиканти показали дебютний кліп на пісню «Все Только Хуже», що стала частиною цієї платівки.

Нагадаємо, влітку GAUDA представили дебютний міні-альбом, кожну пісню з якого для нашої рубрики «Трекінг» представляв Юрій Яхно.