Степан Гончаров заснував новий проект Pyramid Son

Колишній фронтмен гуртів North та Soul Conditions випустив дебютний трек та анонсував низку наступних релізів.

У суботу, 23 лютого, екс-фронтмен столичних гуртів North та Soul Conditions Степан Гончаров представив дебютний реліз в рамках свого нового проекту Pyramid Son.

Півторихвилинна інструментальна композиція має назву «Episode One» та демонструє захоплення Степаном музичною естетикою вісімдесятих минулого століття.

«Протягом тривалого часу я працював над своїм звучанням, тому стилістично нова музика не буде схожа на композиції, які створювалися раніше. “Episode One” – це перша ластівка з серії інструментальних аудіоробіт, які я б назвав “своєю найчеснішою музикою”, адже усі вони створювалися спонтанно, пристрасно і без участі інших музикантів», – розповідає митець.

Сингл «Episode One»:

Також, за словами Степана, незабаром вийде дебютний пісенний сингл, «який, у свою чергу, буде свого роду “тизером” чогось масштабнішого, запланованого також на 2019».

Нагадаємо, останнім на сьогодні релізом гурту North є сингл «Valkyrie», який був представлений широкому загалу на початку лютого 2017 року.

Додамо, що кілька тижнів тому побачив світ сингл «Крилами» гурту Palilap, засновником якого є колишній колега Гончарова по North Максим Савченко.

За матеріалами: прес-служби MVUA