Стали відомі перші дати концертного туру гурту Тартак

Наразі підтверджено чотири виступи колективу.
Тартак Ввічність Сашко Положинський тур презентація купити квитки
Фото: з офіційної спільноти гурту у Facebook / © Олена Божко

Команда Сашка Положинського готується відправитися у концертний тур на підтримку свого восьмого студійного альбому «Ввічність». Згідно оприлюдненої на офіційній сторінці колективу у Фейсбуці інформації, Тартак планують спочатку завітати із новими піснями до Харкова (11 лютого), Запоріжжя (19 лютого), Дніпропетровська (20 лютого) та Львова (4 березня).

«Дати і міста будуть додаватися поступово, слідкуйте за оновленнями!», – наголосили у прес-службі колективу.

Про плани Тартака вирушити у концертне турне на підтримку «Ввічності» стало відомо відразу після київської презентації платівки, яка відбулася 20 грудня у клубі «Sentrum».

Нагадаємо, офіційний реліз лонгплею «Ввічність» відбувся 23 листопада.

«Я хотів, щоб альбом, дуже схожий на «Ввічність», вийшов значно раніше – одночасно із нашим попереднім альбомом «Сімка». Ідея була така, щоб випустити одразу два – сьомий і восьмий студійні альбоми Тартака – один із яких був би лірично-розважальним, інший – політично-соціальним. Однак, мої колеги по групі не підтримали цієї ідеї, тому деякі пісні які могли би бути у «Ввічності», потрапили до «Сімки», а «Ввічність» отримала велику кількість нових пісень, про які тоді й гадки не було, бо не було усіх тих подій, які ми пережили за останні пару років і продовжуємо переживати зараз», – розповів про платівку фронтмен колективу.

Зазначимо, п’ятого січня відбувся реліз дебютного альбому сайд-проекту Сашка Положинського Був’є. Наразі лонгплей викладено для вільного завантаження за посиланням. Там же знаходиться і номер картки ПриватБанку, за якою можна зробити добровільний внесок і у такий спосіб віддячити музикантам та фінансово стимулювати їх на подальшу творчість. Згодом платівка «12 Пісень, Якими Був’є Сповіщає Про Своє Існування» також з’явиться на платних спеціалізованих платформах.