Стало відомо ім’я нового вокаліста Тартака

Місце за мікрофоном займе фронтмен відомого хмельницького гурту.

Гурт Тартак продовжить існувати з новим вокалістом: днями музиканти офіційно представили заміну Олександру Положинському. Новим фронтменом уславленого колективу став фронтмен хмельницького етнорок-гурту Чумацький Шлях (CH.SH) Сергій Строян.

«Представити нового вокаліста гурту ми планували 29 березня, на сольному концерті у Києві. На жаль, у зв’язку з запровадженням карантину концерт відмінився і ми почали думати, як влаштувати знайомство онлайн. Дотримуючись суворих правил самоізоляції, нам все ж вдалось відзняти це відео і нарешті відкрити інтригу. Дуже сподіваємось на підтримку. Готуємо для вас багато музичних сюрпризів. До зустрічі на концертах!..», – прокоментували онлайн-презентацію заміни Положинському у таборі Тартака.

Також колектив представив «домашнє» лайв-відео виконання з новим вокалістом знаного хіта Тартака – «Кожнетіло».

Сам Сергій назвав «честю» свою заміну Положинському й зазначив, що відчуває «величезну відповідальність перед усіма шанувальниками легендарного гурту Тартак».

«Часто у житті стаються досить цікаві і непередбачувані речі. Ніколи б не міг подумати, що мені випаде честь стати вокалістом гурту, який надихав мене починати створювати щось своє, а десь навіть трохи запозичувати манеру. Ще зовсім нещодавно я був серед слухачів та шанувальників гурту Тартак, а тепер я біля мікрофона. Зараз у моїй пам’яті тони крутезних текстів, які написав і прожив Олександр Положинський, який для мене був та є авторитетом, тому я маю і відчуваю величезну відповідальність перед всіма шанувальниками, без перебільшення, легендарного гурту Тартак», – написав у фейсбуці Сергій Строян.

Щодо майбутнього гурту Чумацький Шлях (CH.SH), то менеджмент Тартака має надію, що Сергій «буде устигати суміщати».

Кліп на одну із яскравих пісень попереднього гурту нового вокаліста Тартака.

Нагадаєм, п’ятого лютого незмінний лідер гуртів Тартак та Був’є Олександр Положинський сповістив про припинення своєї участі у цих колективах.

 

Підписуйтесь на наші сторінки у соцмережах, щоб завжди бути в курсі останніх новин зі світу української музики!

MusicInUA_button