Стала відома дата презентації кліпу на спільний сингл Бумбоксу та The Gitas

Його прем'єра відбудеться наступного тижня разом із другою версією пісні.

Наступного четверга, п’ятого липня, відбудеться презентація відеокліпу на спільний сингл Бумбоксу та The Gitas «Тримай Мене».

Цікаво, що виднограй буде презентовано разом із іншою, другою з трьох, версією композиції.

Наразі інші подробиці майбутнього релізу музиканти обох команд не повідомляють.

Нагадаємо, оригінальна версія синглу «Тримай Мене» була презентована 21 червня.

Саша Чемеров, фронтмен The Gitas: «Ми хотіли її зробити дуже давно, але якось не доходили руки. І ось нарешті вийшло. Це дуже цікава колаборація, бо зійшлися два береги і полилася така річка із назвою “Тримай Мене”. Пісня дуже глибока. Вона має для мене декілька сенсів. Маю надію, що люди теж знайдуть у ній свої смисли. І не будуть залишати її в рамках якогось одного сенсу, бо це така глибока і дуже емоційна пісня».

Музиканти сповіщають, що загалом підготували три версії пісні: оригінальну, акустичну i версію Чемерова.

«Все почалося з того, що гітарист групи Димна Суміш Сергій Мартинов запропонував гітарний риф, а Сашко [Чемеров] в Лос-Анджелесі написав [текст]… (насправді Чемеров написав слова, коли летів із України в Америку і дописав, коли уже прилетів у Штати. – Прим. ред.).
Відповідно я теж мав свій текст і свою пісню на цей риф. Я дописав до мелодії, яка мені дуже сподобалася, брідж. І ми записали кожен на своєму континенті вокали, звели це все докупи і отримали пісню декількох гуртів. Трьох як мінімум: Бумбокса, The Gitas та Димної Суміші, адже над однією із версій цієї пісні працювали музиканти Димної Суміші, гурту, якого, на жаль, вже не існує. Дякуємо, хлопці!», – розповів Андрій Хливнюк у інтерв’ю FDR Media.

Оригінальна версія пісні Бумбоксу та The Gitas «Тримай Мене»:

Відомо, що ця композиція увійде як до лонгплею Бумбоксу «Таємний Код», над яким зараз триває робота, так і до записаного за два роки міні-альбому The Gitas  «Purge», що зовсім скоро вийде в Україні спеціальним виданням.