Співачка Абіє випустить перший міні-альбом

Артистка підготувала сюрприз для своїх шанувальників.

Українська співачка Абіє (Наталія Шевченко) готує до релізу перший міні-альбом.

Як розповіла 19-річна артистка виданню MusicInUA, міньйон міститиме раніше оприлюднені треки, що побачили світ у 2017 році: «Польська», «Киту Мій», «Колискова» і «Зірка». Крім того, до платівки увійде найсвіжіша композиція «Про Любов», прем’єра якої відбулася цієї весни. Нині ці аудіороботи можна прослухати на офіційному каналі Абіє у YouTube.

Додамо, що міні-альбом буде доступний для вільного завантаження.

Нагадаємо, на початку грудня минулого року побачив світ сингл Абіє «Море», який став першим комерційним релізом молодої співачки.

«Є дві вічні теми, в які я назавжди закохана. Теми, що змушують мене мислити про головне, відключатися від зовнішнього світу і відчувати його на дотик водночас. Це море і осінь. Тому коли на плечі звалюються тони опалого листя, я томно млію від поштовхів океану всередині себе. Це нескінченно прекрасно. Я готова лишитися жити у цій пісні. Я несказанно щаслива, що можу поділитися нею із вами!», – розповіла тоді про композицію виконавиця.

Сингл «Море»:

До речі, на осінь-зиму 2018 року заплановано реліз нового міні-альбому столичного альт-рок/металкор-гурту The Hiraeth, які наприкінці літа екранізували сингл «Puppet» з майбутньої платівки.