Соул-джаз-бенд НастяЗникає презентував LP «Облич Безліч»

У новому релізі музиканти нарешті втілили ідею зі струнним квартетом.

У середу, першого листопада, на інтернет-лейблі Ultra Vague побачив світ другий лонгплей київського гурту НастяЗникає. До нової студійної платівки Анастасії Осипенко і компанії увійшло десять треків.

Над матеріалом, представленим у альбомі, гурт працював упродовж останніх двох років. У процесі запису пісні обросли новими аранжуваннями, додались нові інструменти.

Анастасія Осипенко, фронтвумен колективу: «”Облич Безліч” – пошук свого звучання і свого образу. Ми віднаходили себе через безліч спроб, експериментів і переінакшень. Більшість пісень із альбому входила в концертну програму гурту, але в записі композиції звучать по-новому. Ми втілили ідею зі струнним квартетом для найвідомішої нашої пісні, що завершає платівку (“Скафандр і Метелик”. – Прим. ред.). А до складу колективу додався саксофоніст (Дмитро Королік. – Прим. ред.)».

У роботі над платівкою брали участь також музиканти струнного квартету QuadArt Group. Запис альбому проходив на столичній студії SoundPlant під керівництвом звукорежисера Антона Блащука та саундпродюсера Юрія Шакалова.

Прослухати свіжий лонплей НастяЗникає можна на офіційному Саундклауді колективу:

Додамо, що київська презентація альбому «Облич Безліч» відбудеться шостого листопада у концерт-холі Caribbean Club (вул. Симона Петлюри, 4). Квитки на концерт можна придбати на офіційному сайті клубу. Їхня вартість становить від 120 до 450 гривень.

«Ми чекали цієї нагоди більше року, засиджувались на студії звукозапису, експериментували і репетирували. Ви почуєте усі пісні з нової платівки, а крім того й декілька зовсім нових композицій. Традиційне звучання гурту доповнить романтичний саксофон», – звернулися до шанувальників учасники формації.

Наразі у активі київського соул-бенду окрім «Облич Безліч» є акустичний студійник «Дієслова Наказового Способу» (2014) та сингли «Час Навспак» (2015) і «Слова, Слова» (2016).

Нагадаємо, у вересні соул-джаз-квартет представив виднограй на пісню «Ще Ніколи» із нового альбомуДебютний кліп НастяЗникає на композицію «Піна Днів» побачив світ наприкінці березня 2016 року.