Сонце В Кишені поділились англомовним синглом «Angel, My Friend»

Це вже друга за рахунком нова пісня черкаських поп-рокерів, презентована цього року.
Сонце В Кишені Angel My Friend сингл Sontse V Kysheni

Фото: з офіційної спільноти гурту Facebook / © Світлана Задоровська

Позавчора, 21 червня, відбувся офіційний реліз нового синглу черкаського поп-рок-гурту Сонце В Кишені.

Композиція називається «Angel, My Friend» та загалом є другим англомовним твором у творчому доробку музикантів після випущеного у складі міні-альбому «Наживо» (2015) треку «For No One».

«Сингл розповідає про дівчину, про любов та про те, що у жодній із відомих ситуацій не потрібно опускати руки. New song #sontsevkysheni that make you believe», – коментують появу треку учасники Сонця В Кишені.

Сингл «Angel, My Friend»:

Зазначимо, що ця пісня стала другим новим аудіотвором, презентованим черкащаними цього року: у лютому музиканти представили широкому загалу свій сингл «Радіо Твого Міста».

За словами поп-рокерів, композиція з’явилася унаслідок джему на репетиції.

«Ми й досі не можемо зрозуміти як то сталося, що пісня, зіграна заради приколу на репетиції, у підсумку втілилася у студійному записі. Нам був цікавий сам процес роботи над нею і тому ми робили усе просто і легко. Нехай кожен знайде в ній щось своє», – розповіли історію створення композиції її творці.

Нагадаємо, минулого літа Сонце В Кишені презентували сингл «Алло, Коханнє», який став першим по-справжнньому хітовим треком колективу за останні кілька років.

За матеріалами: прес-служби гурту.