Сьогодні відбулася прем’єра нової пісні ONUKA

Композиція «Svitanok» стане частиною нового міні-альбому гурту.
ONUKA Vidlik нова пісня EP завантажити download
Фото: надане прес-службою гурту

Сьогодні, четвертого лютого, гурт ONUKA презентував нову композицію «Svitanok». Композиція стане частиною однойменного міні-альбому, реліз якого відбудеться найближчого понеділка.

«Для цієї пісні відлік почався з кількох рядків, які були написані на стіні якогось покинутого будинку: «Холодні будинки в різних частинах міста переховують нас до весни. Байдуже, три кілометри між нами чи триста, аби не було війни», – говорить фронтвумен колективу Ната Жижченко.

ONUKA Vidlik нова пісня Єжи Конопє

«Ці слова засіли у мене в голові. Невдовзі я з’ясувала, що автор – київський стріт-арт художник Єжи Коноп’є. Ми зв’язалися, я попросила дозвіл використовувати його текст і ми з Євгеном Філатовим приступили до роботи над музикою», – повідомила Ната.

За її словами, цей трек ідеально вписався у концепцію міні-альбому.

«Композиція ідеально підійшла за концепцією до решти треків міні-альбому – у ній також закодований відлік, і почався він 21 листопада 2013 року. При цьому, «Svitanok», мабуть, найжиттєстверджуюча пісня з усього EP – в ній є надія на краще», – зазначила співачка.

Пісня «Svitanok»:

Щодо міньйону, частиною якого стане оприлюднена аудіоробота, то він уже майже два тижні доступний для попереднього замовлення на iTunes.

Зазначимо, концертна презентація міні-альбому відбудеться дев’ятого квітня у клубі «Sentrum». Вартість квитків складає 250 та 1 000 гривень. Придбати їх можна за посиланням.

За матеріалами: прес-служби гурту