SoFar представила своє бачення хіта Arctic Monkeys «R U Mine?»

Молода співачка порадувала шанувальників другою аудіороботою за останні два тижні.

Сольний проект львів’янки Софії Сливки розжився новою композицією. Цього разу SoFar оприлюднила кавер-версію відомої пісні британського інді-рок-гурту Arctic Monkeys «R U Mine?» із найсвіжішого на сьогодні альбому британців «AM» (2013).

«Композицію для кавера ми обирали із партнером по проекту PLU-MA Олександром Ластовським, а записували у мене вдома. Була змінена майже повністю вся гармонія і від оригінального треку залишилась, мабуть, тільки вокальна мелодія і текст», – розповіла Софія.

У коментарі для MusicInUA артистка зізналася, що цей запис має для неї «якийсь шарм і приємні спогади».

«Тому я вирішила не перезаписувати його на студії, а випустити саме у такому варіанті – home-version», – пояснила мисткиня.

Прослухати «R U Mine?» у виконанні SoFar можна на Саундклауді українського проекту:

Нагадаємо, що 11 січня Софія Сливка презентувала сингл «Finally». Таким чином, кавер на Arctic Monkeys став уже другою аудіороботою співачки за останні два тижні.

Додамо, що проект SoFar існує з 2012 року.

«Це така моя творча музична платформа. Пишу пісні і викладаю на Саундклауд. Музику і слова пишу сама або у співпраці з іншими цікавими музикантами», – розповіла Софія.

Також львів’янка є вокалісткою міжнародного експериментального проекту PLU-MA, який, щоправда, нині перебуває у творчому анабіозі. У доробку проекту – два студійні сингли: «Докори» та «За Змістом», які побачили світ у 2015 році.