Small Depo випустили титульний сингл із альбому «Brodyaga»

Small Depo Brodyaga сингл
Фото: надане прес-службою гурту

Київський колектив оприлюднив другий сингл із майбутнього альбому. Реліз останнього відбудеться цієї осені.

«Ця пісня – гімн для мене. Вона кричить про внутрішні переживання і складності людського шляху, але у той же час змушує танцювати і допомагає відволіктися від рутини. Мені здається, що більшість слухачів знайдуть у ній себе. Сподіваюся, «Brodyaga» буде хорошими ліками і стусаном для [пошуків] чогось нового», – розповів про композицію лідер гурту Максим Іщенко.

За словами музиканта, альбом, частиною якого і є новий сингл, складатиметься із десяти композицій. Він також міститиме трек «Doroga», який було випущено окремими релізом у липні:

Зазначимо, що пост-панк гурт Small Depo з’явився на вітчизняному музичному небосхилі у 2014 році. Перший час він існував як «one man band» і у такому вигляді випустив дебютний міні-альбом «Small Depo» (2014). Окрім цифрового релізу міньйон також було видано на аудіо-касетах зусиллями лейблу «AORTE». Згодом до Максима приєдналися Ася Макарова (бас-гітара) та Олександр Семенов (ударні). У такому складі Small Depo приступили до роботи над дебютним повноформатником.

За матеріалами: прес-служби гурту