Слухайте україномовний сингл The Hardkiss «Антарктида»

За словами музикантів, це «історія про невідворотність долі».
The Hardkiss Антарктида пісня song Юлія Саніна
Фото: надане прес-службою гурту

Сьогодні, 21 лютого, у Міжнародний день рідної мови, прогресив-поп-квінтет The Hardkiss презентував україномовний сингл «Антарктида».

«”Антарктида” одразу народилася українською мовою. Цьому я дуже рада, бо ненавиджу навмисне перекладати – втрачається уся невимушеність. Спочатку приспів був зовсім інший, але ми вирішили зробити пісню не сумною, а потужною, тому приспів вийшов інструментальний з кількома вокальними фразами.
Мені подобається використовувани небуденні слова типу “стрілися” замість “зустрілися”, змінювати наголоси, акценти – я так граюся з мовою», – розповіла про новинку фронтвумен гурту Юлія Саніна.

Щодо тематики пісні, то у The Hardkiss називають «Антарктиду» «історією про невідворотність долі».

«Ця пісня про природний магнетизм, про невідворотність подій, про те, як кохати людину, яка байдужа до тебе. Про те, що, яка б велична не була Антарктида, вона тане і стає вразливою. Антарктида – це образ жінки, що готова на все, аби бути з коханим хоча б мить. Відчуття, коли летиш на вогонь, знаючи, що він погубить», – зазначила вокалістка The Hardkiss.

Сингл «Антарктида»:

Зазначимо, що у активі колективу уже є один україномовний трек – «Прірва». Пісня стала частиною дебютного лонгплею «Stones And Honey» (2014).

Щодо «Антарктиди», то наживо її почути найближчим часом зможуть відвідувачі концертів The Hardkiss у рамках другої частини їхнього турне «Perfection Tour», яке складається із 35 концертів. Ознайомитися із графіком виступів квінтету та придбати квитки можна на офіційному сайті колективу.

За матеріалами: прес-служби гурту

Один коментар “Слухайте україномовний сингл The Hardkiss «Антарктида»

  1. Гарна пісня. Хвалю. + за українську. Ось і правильна тенденція. Якщо ти український виконавець – будь-що мусиш мати в доробку україномовні твори.

Comments are closed.