Слухайте трипісенний EP гранж-гурту Radio Plush

Цей реліз – вагома причина слідкувати за колективом якнайпильніше.
radio-plush-ep-mini-albom-artem-yasynovskyj-oleksij-kutsyj
Фото: надане музикантами

Дебютний міньйон київського рок-колективу отримав однойменну назву «Radio Plush» та був представлений онлайн дев’ятого вересня.

За словами гітариста гурту Артема Ясиновського, цей міні-альбом став для Radio Plush знаковою подією.

«Усього три пісні, а стільки роздратувань та злості уже пережито!», – зазначив музикант.

У колективі зізнаються, що реліз міні-альбому мав би відбутися раніше, проте затримка із випуском пов’язана із бажанням зробити його якомога довершенішим.

«Мали видати його ще кілька місяців тому, однак бажання зробити не аби як перважило, а “внутрішній перфекціоніст”» бив на сполох щоразу, як виринала якась погрішність», – говорить бас-гітарист Radio Plush Олексій Куций.


«Доходило таки до сміху. То звук гітари не влаштовув – переписували кілька разів, то бас не передавав потрібного характеру. Подекуди відверто бісилися. Однак, здорова агресія у гурті йде поруч із натхненням», – доповнює свого колегу Артем.

Оцінити старання Radio Plush можна на офіційному Саундклауді гурту:

Цікаво, що відразу після випуску міньйону гурт відразу приступив до створення його наступника.

«Зараз пишемо другий ЕР. Усі в гурті жадають якомога кльовіше втілити у піснях те, що твориться у наших головах», – підсумував Олексій.

Зазначимо, гурт Radio Plush було сформовано минулого року. За свою нетривалу музичну кар’єру колектив устиг добре зарекомендувати себе перед столичними меломанами завдяки потужному виступу на цьогорічному українському відборі The Global Battle Of The Bands.