Слухайте спільну роботу VOLOX та Lussy Sky «Море»

Цікаво, що інструментальна частина пісні (окрім басу і ударних) – це можливості людського голосу та програми «Logic Pro X».
VOLOX Lussy Sky Море Slavik Karpiv Даниїл Волох

На фото Даниїл Волох: з особистої сторінки музиканта у фейсбуці

Нещодавно побачив світ спільний трек столичного ньюскул-виконавця Даниїла Волоха, який творить під псевдо VOLOX, та знаного за межами України представника вітчизняного хіп-хопу Lussy Sky. Пісня має назву «Море» та просякнута літнім вайбом і ностальгією за теплою порою року.

«Новий трек “Море” – про те, як жити моментом і насолоджуватися тим, що відбувається саме тут і зараз. Він про те, як у будь-яку пору року, особливо взимку, ми хочемо полетіти у відпустку подалі від міста та офісів – туди, де є тільки крики чайок, шум морського прибою і найдорожча людина поруч», – коментують реліз музиканти.

Цікавий факт: аранжування цього треку зроблено (за виключенням басу і ударних) з голосів VOLOX та саундпродюсера Slavik Karpiv, отже, все, що ви чуєте в пісні – це можливості людського голосу та програми Logic Pro X.

«Найголовніше в сучасному житті – зловити кайф від відпочинку і жити моментом. Хоч літо вже давно минуло, а за вікном зима, цей літній за звучанням реліз здатен навіяти тільки гарні спогади про найяскравішу пору року», – резюмують музиканти.

Сингл «Море»:

Також композиція доступна для прослуховування на усіх популярних стрімінгових майданчиках за цим посиланням.

Нагадаємо, нещодавно гурт Zetetics випустив шикарний альбом «Cold Star».

Підписуйтесь на нас у соцмережах, щоб не пропустити нічого цікавого зі світу української музики!

MusicInUA_button