Слухайте спільну композицію Джамали та гурту ДахаБраха

Пісня «Заманили» була оприлюднена відразу у двох версіях.
dzhamala-dahabraha-zamanyly-yurij-hustochka-roman-cherenov-morphom
Фото: надане прес-службою Джамали / © Олексій Карпович

Сьогодні, 31 жовтня, світ побачила пісня «Заманили» – спільна аудіоробота Джамали та етно-хаос-гурту ДахаБраха.

У прес-службі переможиці цьогорічного «Євробачення» повідомляють, що автором тексту стала Джамала, а музика народилася у результаті шестигодинного джему співачки та гурту ДахаБраха.

«Ми з ДахаБраха давно стежили за творчістю одне одного і відчували взаємну симпатію. Рік тому вони запропонували разом поджемити, як це роблять джазові музиканти, і подивитися, що з цього вийде. Це був дуже цікавий досвід, процес нас відразу захопив. У нас було буквально дві репетиції, на яких і оформилася композиція “Заманили”. ДахаБраха вплели у мелодію фрагмент рідкісної народної пісні “На Добраніч, Галю”, яку можна віднести до містичного фольклору через те, що у ній фігурують персонажі української міфології», – говорить про спільну композицію Джамала.

Пісня «Заманили» вийшла відразу у двох версіях – оригінальній та у версії від столичного електронного проекту Morphom. Саундпродюсером першої став Юрій Хусточка (Океан Ельзи, Esthetic Education, Millionkopek та ін). Саундпродюсером другої – Роман Черенов, лідер електронного проекту Morphom.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що пісня Джамали стала саундтреком до фільму «Моя бабуся Фані Каплан».

За матеріалами: прес-служби Джамали