Слухайте перший трек загадкогового артиста BRAT

Сингл стане частиною дебютного EP «VSTAVLYAE».
BRAT БРАТ (Іntro) VSTAVLYAE Шпиталь Рекордс
Фото: частина графічного оформлення треку

Львівський реп-виконавець BRAT презентував перший сингл із майбутнього студійного міні-альбому «VSTAVLYAE». Запис треку, що має назву «БРАТ (Іntro)», проходив на тернопільській студії Шпиталь Рекордс.

«Упродовж тривалого часу, коли український слухач був посланий нах*й, а ті, кому не вистачило місця там, були виграні у вуха низькоякісним російським шлаком і тужливими піснями про сумну українську долю, BRAT виховував молодших, провокував старших, роздавав пацанам, приходив сам, коли його не звали і, врешті-решт, на початку 2017-го було вирішено: “отруйний, як ртуть” мусить вийти з тіні і почати говорити простою музичною мовою про складні (і не дуже) речі», – розповів артист MusicInUA, коментуючи початок свого творчого шляху.

Прослухати сингл «БРАТ (Іntro)» можна на офіційному Саундклауді виконавця:

Зазначимо, що свій музичний напрямок BRAT називає «nehiphop/wanton rap».

За його словами, це «вихід за рамки класичних традицій репу і хіп-хопу, завдяки експериментам з мелодикою і електронікою», а тексти – «маніфести, історії і розповіді про добро і зло, чорне і біле, інь і янь, життя пацанів, проблеми сучасної молоді, будні інтелігенції і трудовго класу».

Реліз першої платівки, до якого загалом увійде десять композицій, відбудеться 19 грудня.

Нагадаємо, навесні учасник рівненського реп-гурту Ціна Ритму Довгий Пес презентував кліп на пісню «Може Б Ти Думав?».

Один коментар “Слухайте перший трек загадкогового артиста BRAT

Comments are closed.