Слухайте новий музичний «епізод» Pyramid Son

Степан Гончаров завершує 2019 рік новою порцією музики.
Pyramid Son Степан Гончаров Episode Eight MVUA
Фото: надане музикантом.

В рамках свого сольного проекту Pyramid Son Степан Гончаров презентував нову інструментальну композицію, яку охрестив «Episode Eight».

За словами колишнього фронтмена гуртів North та Soul Conditions, цим треком він «красиво закриває 2019 рік».

Також композиція доступна на усіх популярних цифрових майданчиках за цим посиланням.

Додамо, що «Episode Eight» став першим новим матеріалом від Степана з часу випуску дебютного альбому Pyramid Son «Hard Times», реліз якого відбувся 29 листопада 2019 року.

«Для мене “Hard Times” – як фільм, цілісна робота з логічною структурою. Саме тому я раджу всім слухати його в задуманому порядку та повністю. Він про роль і ціну часу та спогадів, про переоцінку власних поглядів і переконань на певному етапі життя, а та також про те, як важливо, пам’ятати минуле, але не прив’язуватись до нього – завжди йти далі. Думаю, що ці речі актуальні для кожного з нас, тому сподіваюсь, що кожен знайде щось своє в цьому творі», – розповів виданню «Neformat» про свою платівку Степан.

Послухати платівку чи купити її цифрову копію можна за цим посиланням.

Зазначимо, що дебютна аудіоробота Pyramid Son була представлена онлайн 23 лютого 2019 року. Упродовж наступних десяти місяців Степан майже щомісяця презентував по одному синглу. Переважна більшість з них до альбому не потрапила і доступна для прослуховування на Ютюб-каналі MVUA.