Слухайте новий міні-альбом гурту Бумбокс «Голий Король»

До складу міньйону увійшло шість пісень.
Бумбокс Голий Король міні-альбом EP Андрій Хливнюк Артем Полежака Сталевi Квiти Болєльщік Колишня Вечiр В Рiо O.Torvald Дмитро Хомулко Бобіна тур купити квитки
Фото: надане прес-службою гурту

Сьогодні, 22 серпня, гурт Бумбокс презентував новий міні-альбом «Голий Король», який було анонсовано ще у 2016 році.

До складу платівки увійшло шість композицій, три з яких – «Колишня», «Голий Король» та акустична версія пісні «Люди» – вже були раніше презентовані широкому загалу.

Андрій Хливнюк, фронтмен гурту Бумбокс про міні-альбом «Голий Король»: «Я не писав пісню “Голий Король” про якогось конкретного політичного діяча. Але, думаю, вперше написав пісню-діалог. Діалог з країною. Це серйозна річ, за формою – класичний хіп-хоп, зіграний наживо.
Я говорю про “Сталевi Квiти” і присвячую її усім волонтерам та небайдужим громадянам. Але є і весела пісня! Є! Після довгих років невеселих пісень, це жарт, якщо що, ми записали веселу пісню – “Болєльщік”. І це буде супер-хіт! А ще  – “Колишня”,  з якою ви добре знайомі. “Вечiр В Рiо”, написана мною для O.Torvald в 2014 році і виходить тільки зараз. Ця пісня – чудовий спогад про мою роботу саундпродюсером, у ній дуже багато Боба Хомулко і студії “Бобiна”. Без них вона була б просто пшиком. Шоста пісня – “Люди” – у її акустичній версії, подарунок нашим слухачам, бонус-трек.
У “Королі” мені дуже хотілося, щоб пісні, і  не важливо скільки їх – шість чи одинадцять, як зазвичай у наших альбомах, були об’єднані концептуально. Якщо це вдалося – чудово. І якщо меломани подекуди почують відгомони ритм-енд-блюзу, який я багато слухав у процесі роботи над міні-альбомом, це буде вдвічі чудово!».

Цікаво, що співавтором пісні «Болєльщик» став український поет Артем Полежака.

EP «Голий Король» можна придбати у чотирьох версіях: цифровій (iTunes), на касетах, компакт-дисках та вінілових платівках.

На підтримку міні-альбому Бумбокс анонсували концертний тур, який охопить 21 місто та розпочнеться сьомого вересня з концерту у Чернівцях.

Нагадаємо, тиждень тому колектив представив одразу дві версії кліпу на титульну композицію з EP «Голий Король».

За матеріалами: прес-служби гурту