Слухайте новий ліричний сингл гурту Женя і Катя

На написання цієї красивої щемливої композиції колектив надихнула творчість Льюїса Капалді.

Найромантичніший інді-дует української сцени Женя і Катя представив свіжий сингл, який отримав назву «Майже Звик».

«Ідея пісні полягає у описі відчуття суму і гіркоти за втраченим коханням. Коли люди, які не втримали кохану людину у скрутну мить, жалкують про це згодом», – розповідають музиканти.

На написання цієї красивої щемливої композиції колектив надихнула творчість Льюїса Капалді.

«Натхненням для цієї композиції у музичному плані стала творчість шотландського виконавця Льюїса Капалді. Ми надихаємось його піснями й непересічними зворотами у текстах. Також, у нашій новій пісні має місце й експеримент – адже ми уперше аранжували приспів з овердрайв електрогітарою, придавши трекові нового, майже рокового, звучання», – зазначають у коментарі для MusicInUA Женя і Катя.

Не обійшлося і без фірмових «фішечок» колективу.

«Також вже фірмовим почерком гурту є витончені партії акустичної гітари, адже Женя є поціновувачем такого гітарного напрямку як “fingerstyle”. Саме такий шматочок ми і залишили на сам кінець треку в якості “outro”», – резюмує Катя Мартинюк.

Сингл «Майже Звик» у ютюбі:

Також композиція доступна на інших стрімінгових майданчиках за посиланням.

Нагадаємо, що «Майже Звик» – це вже другий новий сингл колективу за останні півроку. Раніше, наприкінці серпня, Женя і Катя випустили ліричну пісню «Чому».

Послухати наживо ці новинки, а також попередні хіти гурту, можна буде на найближчих концертах колективу, які відбудуться 28 листопада у Вінниці та 18 грудня у Києві (квитки).

 

Підписуйтесь на нас у соцмережах, щоб не пропустити нічого цікавого зі світу української музики!

MusicInUA_button