Слухайте нову платівку Аппекса та Вутабі «Служи Собі»

Свій реліз митці називають «музикою для інтровертів» та адресують його «тим, хто знає ціну самотності».
Аппекс Вутабі Ціна Ритму Служи Собі Лінія Втечі скачати слухати касети купити
Фото: надане прес-службою Аппекса.

Учасник гурту Ціна Ритму репер Аппекс випустив сольний альбом «Служи Собі», інструментальну частину до якого створив Вутабі.

«Половина альбому писалась у селі у цілковитій самотності, без інтернету – збирав горіхи і ремонтував паркан. Жив, вже десять років як, в опустілій садибі свого діда-художника. Інша половина альбому писалась у різних містах на виїздах (на всякі тусовки, виставки, рейви) у моменти тупняка. У такі моменти я дістаю телефон і відкриваю додаток з нотатками», – повідав про творчі моменти створення платівки митець.

«Служи Собі» важко назвати реп-альбомом у звичному для більшості розумінні.

«Завжди намагаюся робити музику, якій немає аналогів. Зачасту я відштовхуюсь у альтернативу від того, що бачу навколо. Але частіше намагаюсь створити особливий жанр на периферії, здавалось, непоєднуваних речей», – говорить Аппекс.

Власне, такими «непоєднуваними речами» стали ембієнт-хаусові інструментали Вутабі, які, як засвідчує «Служи Собі», дуже органічно поєдналися текстами Аппекса.

«Служи собі – 18-хвилинні роздуми про соціохімію, циклічність явищ у політичному та суспільному житті. Про зустріч особистості з колективним (не)свідомим.
Це музика для інтровертів. Для тих, хто знає ціну самотності. І, водночас, це активна музика, під яку люди на виступах чомусь підтанцьовують», – підсумовує репер.

Цифрову копію «Служи Собі» можна послухати чи купити за посиланням.

Цікаво, що повна версія альбому (зі скітами та двома бонусними треками) доступна лише у вигляді касет. Замовити їх можна через фейсбук-сторінку Аппекса, або ж купити на найближчих виступах митця. Наприклад, сьогодні, шостого грудня, у Львові, на першій вечірці від місцевої культурної агенції Лінія Втечі.

За матеріалами: прес-служби Аппекса.